Перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізична культура і спорт»

Кафедрою теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професорка Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 3-го квітня 2024 року було організовано та проведено перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізична культура і спорт».

Голова комісії:

▶ Мар’ян Островський – в.о. декана факультету педагогічної освіти, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Члени комісії:

▶ Іванна Боднар – завідувач кафедри теорії і методики фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор;

▶ Андрій Мандюк – доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент;

Секретар:

▶ Олена Ханікянц – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

З доповідями виступили сім здобувачів освіти.

За результатами заслуханих доповідей учасників конференції переможцем стала Марта Кібукевич (наукові керівники – професори Юрій Бріскін та Іванна Боднар).

Друге місце посіла Катерина Дорош (науковий керівник – доцент Алла Соловей).

Третє місце поділили Віктор Мончук (науковий керівник – доцент Ярослав Свищ), Ірина Загарук (науковий керівник – старший викладач Василь Ткачек) та Михайло Барщак (науковий керівник – доцент Андрій Мандюк).

Переможець і призери були нагороджені книжками, грамотами і солодкими призами, а їхні наукові керівники – подяками.

До речі, «приз глядацьких симпатій» виборола Марта Кібукевич.

Вітаємо учасників
та їхніх наукових керівників!

Професор Юрій Бріскін: «Конкурс відіграє суттєву, якщо не вирішальну, роль у пошуку талановитих, креативних, перспективних здобувачів освіти – наших майбутніх колег, яким творити майбутнє вищої освіти України».

Марта Кібукевич: «Конкурс студентських наукових робіт був захоплюючим і вражаючим заходом, де талановиті студенти демонстрували свої дослідницькі можливості і робитимуть важливі внески у розвиток науки. Велике спасибі всім учасникам, науковим керівникам, викладачам за організацію та досвід! А також, величезна подяка моїм науковим керівникам – доктору наук з фізичного виховання та спорту, професору, завідувачці кафедри теорії і методики фізичної культури Боднар Іванні Романівні та доктору наук з фізичного виховання та спорту, професору, завідувачу кафедри теорії спорту і фізичної культури Бріскіну Юрію Аркадійовичу, за підтримку та віру в мене! Емоції переповнюють, далі – більше».

Разом до Перемоги! Все буде Україна!