Вітання з 60-літтям Вовканичу Андрію Степановичу!

Сьогодні, в останній календарний день літа поточного року – 31-го серпня, свій 60-літній ювілей відзначає професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії, проректор з наукової роботи і зовнішніх зв’язків Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Відмінник освіти України, кандидат біологічних наук Вовканич Андрій Степанович – автор / співавтор понад 120-ти наукових і навчально-методичних праць, серед них дві монографії, два навчальні посібники, методичний посібник і два довідники, а головне, хороша людина й добропорядний сім’янин – батько трьох синів, який працює в нашому виші майже три з половиною десятки років!

Вельмишановний Андрію Степановичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну, а головне, високоефективну педагогічно-викладацьку діяльність і наукову роботу та вагомий особистий внесок у підготовку молодих кадрів галузі фізичної культури і спорту й розбудову нашого закладу вищої освіти.

Окрема подяка за плідну роботу впродовж майже двадцяти років на посаді проректора з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, яка в значній мірі посприяла зростанню авторитету ЛДУФК імені Івана Боберського не тільки на теренах України, а й далеко за її межами.

А найкращим підтвердженням Вашої насправді високопродуктивної діяльності, незалежно від посади, яку обіймали чи обіймаєте нині, є державні нагороди та відомчі й громадські відзнаки: Заслужений діяч науки і техніки України; Подяка Прем’єр-Міністра України; відзнаки Міністерства освіти і науки України – «Відмінник освіти України», Почесна грамота, нагрудний знак «Петро Могила», відзнака «За наукові досягнення»; Грамоти НОК України у Львівській області, Національного комітету спорту інвалідів України та Львівської обласної державної адміністрації; Подяка НАІУ; Почесні грамоти Львівської обласної державної адміністрації.

На превеликий жаль, ми вітаємо Вас з прекрасним ювілеєм у неймовірно складний час для усього українського народу, який уже 554-й день на чолі зі Збройними Силами України веде виснажливу героїчну боротьбу у війні проти ненависних загарбників з проклятої усім демократичним світом московії за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Тож перш за все бажаємо Вам, зрештою, як і нам усім, мирного неба, витримки і віри в нашу неминучу перемогу, психологічної стійкості та міцності духу!

Звісно, бажаємо Вам й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, любові й підтримки у всьому від дружини і трьох синів, родинного щастя й затишку, а також щирості та поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо й творчих успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та нових досягнень у науковій роботі, але водночас й спокійних трудових буднів та добробуту і матеріального достатку.

Андрію Степановичу, 60 років життя – це насправді солідний шлях! Втім, роки біжать, а на Вас це аж ніяк не позначається – Ви все такі ж бадьорі, молоді душею й життєрадісні та позитивно налаштовані при вирішенні будь-яких проблем. Тож будьте здорові й надалі та продовжуйте вести активний спосіб життя. Нехай енергія б’є ключем і хай не знає болю ні тіло, ні душа, нехай яскравим вогнем надії освітлюється Ваш подальший життєвий шлях, а неймовірне тепло для серця дарує любов і турбота близьких Вам людей. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся!

Бажаємо Вам жити довго та щасливо, щоб кожен Ваш новий день був схожий на диво! Хай діти, а в майбутньому й онуки, приносять Вам радість, а старість забуде дорогу до Вашої хати. Живіть у здоров’ї, у щасті, у силі, а літа хай проти Вас як можна довше будуть безсилі і щороку в останній день літа зозуленька хай кує Вам «многая, многая, многая літа!».

З роси й води Вам, шановний Андрію Степановичу,
і нехай Всевишній береже Вас та Ваших рідних й близьких і нашу рідну Неньку Україну!

Роки життя, наче птиці, летять,
Їх ніколи не вернеш назад,
Ніби ще вчора було двадцять п’ять,
А сьогодні уже шістдесят.

Дарма, що рік за роком проліта,
Що скроні Ваші вже посивіли.
Головне, щоб молодою залишалася душа,
І думи щоб ніколи не старіли.

За роками рік життя невпинно лине,
Дарує весен веселковий час.
У цю прекрасну ювілейну днину
Вітання щирі Ви прийміть від нас.

Бажаємо Вам здоров’я міцного,
Молодечої сили, як в добрі часи,
Веселої пісні, дотепного жарту
І щастя земного з води і роси.

Хай сили помножаться втричі,
Здоров’я прибуде, як чиста роса.
Складаєм подяку, бо Ви того варті,
Нехай переможе молитва й краса.

Хай доля шле добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних,
А щедрі дні, мов рушники квітчасті,
Нехай ще довго стеляться до ніг.

Прокрутити вгору