Навчально-спортивний комплекс стадіон СКІФ

м.Львів, вул.Черемшини,17

Постановою від 1 червня 1946 року Львівському державному інституту фізичної культури було передано стадіон зі спортивним манежем загальною площею три гектари, раніше він належав спортивній спілці «Спартак».

Діючими залишаються: легкоатлетичний манеж із сучасним покриттям, кафедри анатомії і фізіології; легкої атлетики; футболу; спортивних ігор; фехтування, боксу і національних одноборств, навчальні авдиторії, фітнес-клуб, масажний кабінет, сауна.

Реконструкція КСБ “СКІФ”

Загальні положення

У рамках підготовки стадіону “Скіф” до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, беручи до уваги вимоги УЕФА щодо тренувальних полів і зробивши попередні розрахунки, ректорат університету констатує, що коштів виділених державною програмою 20 млн. грн. (постанова КМУ від 22.02.08р. №107) буде недостатньо.

Виходячи з цього та з метою належної підготовки стадіону “Скіф” і використання його в майбутньому нами підготовлено інвестиційний проект покращення навчально-спортивної бази університету у комплексі з реконструкцією стадіону.

Місцерозташування та характеристики ділянки проектування

Земельна ділянка на вул. Черемшини, 17, яка передана університету  у постійне землекористування складається із двох частин:

1. Земельна ділянка стадіону із прилеглою територією становить 4,9 га.
  2. Земельна ділянка (запасне поле) – 1,2 га.

Всього – 6,1 га.

– Земельна ділянка розташована у зручному місці з урахуванням наявних інженерних комунікацій, із зручними під’їздами з вулиць: Личаківської, Черемшини і вул. Центерівка.

– Загальна площа під’їздів із твердим покриттям – 1,2 га.

– Земельна ділянка межує з лісопарковою зоною.

– Площа озеленення становить – 1,3 га.

– Газони ділянки без покриття – 2,1 га.

– Площа забудови нових та реконструкції існуючих об’єктів становить 2,5 га.

Функціональне зонування території
Пропозиції розміщення об’єктів навчального і спортивного призначення зроблено на основі наступних даних:
– Технічного завдання “Замовника” (ЛДУФК).
– Натуральної фотофіксації.
– Архітектурних та інженерних висновків підготовлених проектно-будівельною організацією ТзОВ “Арка Моріс”.
– Схематичного плану забудови ділянки.
– Розташування будівель, споруд і майданчиків запропоновано з урахуванням інженерних мереж, геодезичних досліджень, компактності розміщення об’єктів у відповідності до навчально-спортивних занять студентів, а також під’їздних шляхів та існуючої забудови цього мікрорайону.
– Територія комплексу, виходячи з наявних земельних ділянок поділена на дві зони. Споруди і об’єкти у комплексі зі стадіоном та об’єкти на другій ділянці – “запасному полі”. У першій зоні будуть розміщені:
1. Стадіон, – реконструкція якого буде проводитись за кошти державної програми підготовки до 2012 року. Виходячи із технічного завдання на проектування та з урахуванням вимог УЕФА трибуни на 2000 місць із накриттям будуть знаходитись із східної сторони стадіону, заїзд із вулиці Центерівка де поруч буде облаштовано автостоянку і вхід у підтрибунні приміщення, що передбачені вимогами.

Корпус загального призначення