Студентська наукова діяльність

Владислав Житеньов – лауреат Міжнародного конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти з спеціальності 073 «Менеджмент»

У Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) відбувся Міжнародний конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти, участь у якому взяв й Владислав Житеньов – магістрант першого року навчання спеціальності 073 «Менеджмент» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (науковий керівник – завідувачка кафедрою економіки та менеджменту, професорка Наталія Павленчик).

За умовами конкурсу наукова робота презентована англійською мовою і нею ж проводився он-лайн захист перед 25 фіналістами-конкурсантами закладів вищої освіти з України, Казахстану та Польщі.

Тема роботи й доповіді «MANAGEMENT OF DIGITAL MARKETING SYSTEMS IN SMALL BUSINESS» виявилась не лише актуальною, а й цікавою для журі й учасників. За результатами конкурсних робіт Владислав Житеньов у підсумку відзначений серед переможців дипломом ІІ ступеня, а його керівник – професорка Наталія Павленчик отримала почесну подяку за керівництво й підготовку кваліфікованого здобувача.

Щиро вдячні організаторам та модератору, доктору економічних наук, професорці Аллі Касич за такий чудовий науковий захід.

Наші щирі вітання переможцям! Зичимо Владиславу та Наталії Федорівні подальших успіхів з високо піднятим прапором нашого Університету!

 

Дослідження від Відділу сприяння працевлаштуванню

Запрошуємо тебе розказати роботодавцям, яким має бути твоє найкраще робоче місце: з гнучким графіком, чітким планом зростання… а може, чимось ще?

Щоб донести компаніям, що шукають сучасні студенти, КНУ імені Тараса Шевченка проводить дослідження “The Best KNU Employers”, де хочемо запитати тебе:

  • Який досвід ти вже маєш і яку роботу шукаєш
  • Що тебе приваблює в задачах та який графік найкращий
  • Як виглядає твій персональний ТОП роботодавців

📝Чекаємо на твою думку за посиланням: https://forms.gle/r5tRVDFgzfxY9gHN9

Ми цінуємо ваш час, тож надаємо всім учасникам опитування кілька бонусів:

  • Mind map junior-фахівців, з ресурсами для розвитку, рекомендовані компаніями
  • Добірказ 10 найкращих вебінарів, які виведуть твою кар’єру на новий рівень

🎁Але це ще не все! Серед усіх учасників ми розіграємо:

  • Найкраще університетське худі твого розміру
  • Стильну термочашку
  • Компʼютерну мишку — для навчання й не тільки

Заповнюй опитування, щоб працювати з кращими компаніями разом з #ТвійКНУ!

 

Вітаємо переможців II міжнародної студентської конференції «Тенденції розвитку наукової думки в менеджменті, галузях спорту, обслуговування та охорони здоровʼя» та їх наукових керівників.

 

Рекомендовані онлайн платформи для неформальної освіти

Студентський науковий гурток “Молодий управлінець”

Графік проведення засідань студентського наукового гуртка “Молодий управлінець” на кафедрі економіки та менеджменту на  21-22 н.р. 

Студентський науковий гурток “Молодий управлінець” кафедри економіки та менеджменту

Графік проведення засідань студентського наукового гуртка “Молодий управлінець” на кафедрі економіки та менеджменту на 20-21 н.р.

Графік проведення засідань студентського гуртка “Молодий управлінець” на кафедрі економіки та менеджменту  на 19-20 н.р. 

Сертифікати І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку “Економіка бізнесу”

Наукова діяльність

Про здійснення обмінів молоддю

Українсько-польські обміни молоддю

Конкурс 

Студентські конференції

І Міжнародна студентська наукова конференція

IV Міжнародна наукова конференція «Економіко-соціальні
відносини в галузі ФК та сфері обслуговування»

Студентська наукова конференція 

Прокрутити вгору